AnaSayfa / Oyunkolik / Travian Mancınık Rehberi: Kısa Ve Öz!

Travian Mancınık Rehberi: Kısa Ve Öz!

Bugün sizlerle Travian’da mancınık üretimine ve kullanımına göz atacağız. Biliyorsunuz ki Travian oyunu internet üzerinden oynanan en popüler oyunlardan birisidir.

Bu oyunda sahip olmuş olduğunuz köyü saldırılara karşı koruyorsunuz ve bize tehdit oluşturan köylere saldırarak o köyleri yağmalıyoruz. Tabi düşman birliği oyuncularına karşı mancınık çok önemlidir.

İlk olarak mancınık üretimine başlamanız için ilk olarak akademinden araştırma yapmanız gerekiyor. Bunu yapmak için akademi binasının seviyesini 15 , tamirhane binasını ise 10 yapmalısınız. Bu iş biraz zor olabilir ama sonucunda gülen taraf siz olacaksınız.

Gerekli olan bina seviyelerini yaptıktan sonra akademinin içerisinde mancınık üretimiyle ilgili bir bölüm olacaktır. Bu yerde yapmanız gereken tek şey yeterli hammaddeye ulaştığınız zaman mancınığı geliştirmektir.

Gelişim süreci bittiği zaman mancınığınızı çıkartabilirsiniz. Mancınıklar pahalı birimlerden birisidir ve sizin en az 4 mancınık çıkarmanız gerekiyor.

Eğer 1 veya 2 mancınık ile bir köye saldırı yaparsanız fazla etkili olamazsınız. 4 mancınığınızı üretip bekleyin ve sonra saldırıya geçin.

Ancak şunu unutmayın saldırı yaparken kesinlikle yağmalama olarak yapmayın. Normal saldırı olarak yapın. Bunun yanı sıra mancınıklarınızı tek değil askerlerinizle beraber gönderin.

Yazar: Baha Yıldırım

26 Yaşında Üniversite 4. sınıf öğrencisi En çok sevdiği şarkı Adaşının söylemiş olduğu Baha'dan '' kutupta yaz gibi'' Özledim Seni!

İlgini Çekebilir!

Clash Of Clans Duvarlar

Duvarlar yani surlar clash of clans’ta en önemli yapılardan birisidir. Çünkü arkadaşlar duvarlarınız ne kadar …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir