AnaSayfa / Oyunkolik / Travian’da Yeni Köy Nasıl Kurulur ? Seviye Kaç Olmalı?

Travian’da Yeni Köy Nasıl Kurulur ? Seviye Kaç Olmalı?

Travian’da gelişim için yeni bir köy kurmak çok önemli etkenlerden birisidir. Peki yeni köy kurmak için neler yapmam gerekiyor ?

Başka bir bölgeye yeni köy kurabilmemiz için hem kültür puanımızın yeterli seviye olması hem de elimizde 3 tane göçmen olması gerekiyor.

Tabi sizler göçmenleri köşk ya da saray gibi binalardan çıkartabilirsiniz. Fakat şöyle bir durum var ki göçmen basabilmek için köşkünüzün ya da sarayınızın seviyesi 10 olması gerekiyor.

Eğer 10 olmazsa hiçbir şekilde göçmen çıkartamazsınız. Seviye 10 yaptığınız zaman ikinci aşama olarak göçmen eğitmeye başlayabilirsiniz.

Köşk veya saray binalarının içerisinde kültür puanınız yazıyor ve orada bulunan kültür puanı yeni bir köy kurmak için çok önemlidir.

İlk önce kültür puanının üzerine tıklayın ve sonra yeni bir köy kurabilmek için gerekli olan kültür puanına sahip olup olmadığınızı inceleyin.

Eğer kültür puanınız yetmiyorsa o zaman sizlere önerim festivaller düzenleyin. Çünkü festivaller kültür puanını çok arttırıyor.

Eğer kültür puanınız yeterliyse o zaman 3 tane göçmen basarak belirlemiş olduğunuz yere ikinci köyünüzü kurabilirsiniz.

Belirlemiş olduğunuz yere tıklayarak Yeni Köy Kur yazısına tıklayıp köyünüzü güzelce kurabilirsiniz. Fakat yeni bir köy kurabilmeniz için 750’şer hammaddeye sahip olmanız gerekiyor.

Bu hammaddelerin hepsini yeni kuracağınız köyde kullanacaksınız. Bu şekilde arkadaşlar yeni köyünüzü kurabilirsiniz. Hepinize keyifli oyunlar dilerim.

Yazar: Baha Yıldırım

26 Yaşında Üniversite 4. sınıf öğrencisi En çok sevdiği şarkı Adaşının söylemiş olduğu Baha'dan '' kutupta yaz gibi'' Özledim Seni!

İlgini Çekebilir!

Lol Yasuo Oynanışı Taktikleri Kabiliyet Dizilimi Ve İtem Dizilimi Nasıl Olmalıdır?

Legens Of Legens Yasuo Hakkında Kısa Bilgi Yasuo azmiyle dikkat çeker ve tam bir kılıç …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir