AnaSayfa / Ajandam / UPS Kargo Çalışma Saatleri 2018

UPS Kargo Çalışma Saatleri 2018

Hem ülkemizde hem de yurtdışında hizmet alabileceğiniz köklü bir kargo şirketi olan UPS Kargo, yalnızca lojistik sektöründe değil, para transferi ve diğer bankacılık hizmetlerini alabileceğiniz bir firmadır.

İlk olarak 1970’de Amerika’da faaliyet göstermeye başlayan ve ardından küresel olarak gelişme gösteren UPS Kargo, bugün ülkemizde de en çok tercih edilen Kargo firmaları arasında yerini almayı başarmıştır.

Amerika menşeili UPS Kargo’nun çalışma saatleri diğer kargo firmalarıyla benzerdir.

Sabah 09:00 ile 18:00 arasında gönderilerinizi alabileceğiniz ve kargolarınızı gönderebileceğiniz UPS Kargo, hafta sonları hizmet vermemektedir.

Lojistik alanında, müşterilerine en iyi ve en hızlı çözüm üretmeyi hedefleyen, ülkemizin her noktasına kargo teslimatı gerçekleştirebilen UPS Kargo, İstanbul içi hafta içi Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe ve Cuma günleri 21:30’a kadar faaliyet göstermektedir.

UPS Kargo’nun 0 533 516 01 60 numaralı telefonunu arayarak İstanbul içi sorun ve önerilerinizi paylaşabilirsiniz.

Yurtiçi Kargo, Aras Kargo, MNG Kargo ve diğer öncü kargo firmaları arasındaki rekabete son yıllarda ortak olan UPS Kargo, internet üzerinden gönderi takibi yapabileceğiniz bir kargo şirketidir.

Yazar: Baha Yıldırım

26 Yaşında Üniversite 4. sınıf öğrencisi En çok sevdiği şarkı Adaşının söylemiş olduğu Baha'dan '' kutupta yaz gibi'' Özledim Seni!

İlgini Çekebilir!

Turkcell Kalan Dakika Öğrenme Ve Sorgulama

Eğer hattınız Turkcell is eve kalan konuşma dakikalarınızı öğrenmek istiyorsanız bunu birkaç yoldan kısaca nasıl …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir