AnaSayfa / Ajandam / vakıfbank çalışma saatleri 2018

vakıfbank çalışma saatleri 2018

Vakıfbank 1954 yılında dönemin başbakanı olan Adnan Menderes’in isteği üzerine kurulmuştur. Kamusal sermaye desteği amacıyla kurulan banka Türkiye’de 7. büyüklükteki bankasıdır.

Bireysel müşterileri sayısının çok olmasının yanı sıra kurumsal müşteri ağının da fazla olduğu bir bankadır.

Müşterilerine kredi, kredi kartı gibi bankacılık hizmetleri vermesinin yanı sıra yatırım, faktoring, sigortacılık ve sermaye piyasası alanlarında da hizmet vermektedir.

İç ve dış ticaret alanlarında Türkiye işletmelerine finansal destek vermektedir.

Avrupa ülkelerinde de şubesi bulunmaktadır. Müşteri memnuniyetini göz önünde bulundurarak çalışma yapan Vakıfbank çalışma saatleri 09.00-12.30 ila 13.30-17.00 arasındadır.

Hafta sonuyla banka şube kanalıyla hizmet vermemektedir. Hafta sonları ve mesai saatleri dışında bankanın internet bankacılığı, mobil bankacılık, telefon bankacığından yardım alınabilir.

Havale işlemlerinizi hafta sonunda da sağlayabilirken, EFT yapabilmek için hafta içi mesai saatlerini tercih etmeniz gerekiyor.

İnternet ve mobil bankacılık hizmeti sayesinde kredi, kredi kartı, fatura gibi ödemelerinizi yapabilir, para transferi yapabilirsiniz.

Kartınız kaybolduğunda ya da çalındığında Vakıfbank telefon bankacılığını arayabilirsiniz.

 

Yazar: Baha Yıldırım

26 Yaşında Üniversite 4. sınıf öğrencisi En çok sevdiği şarkı Adaşının söylemiş olduğu Baha'dan '' kutupta yaz gibi'' Özledim Seni!

İlgini Çekebilir!

Turkcell Kalan Dakika Öğrenme Ve Sorgulama

Eğer hattınız Turkcell is eve kalan konuşma dakikalarınızı öğrenmek istiyorsanız bunu birkaç yoldan kısaca nasıl …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir