AnaSayfa / Kadınca / Yeni Havlu Kenarı Örnekleri 2018

Yeni Havlu Kenarı Örnekleri 2018

Yeni ve güzel havlu kenarı örneklerini çeyiz hazırlığında olan genç kızlara özellikle takdim etmek istedim. Bir genç kızın en büyük heveslerinden birisi çeyiz hazırlamaktır.

Eş, dost, akraba ve arkadaşlarınızın en çok merak ettiği ve üzerinde fikir sahibi olduğu çeyizleri hazırlamak hakikaten zor ve uzun soluklu bir iştir.

Çeyiz hazırlığında olan genç kızların en çok değer verdiği elişlerinin başında havlular gelir. Kenarlarını örmek, üzerlerini işlemek onlara müthiş keyif verir. Sizlerde 2018 yeni havlu kenarı örneklerinden beğendiklerinizi örerek, çeyizlerinize ayrı bir güzellik katabilirsiniz.

Yeni havlu kenarı arayan ziyaretçilerimin sosyal medyada veya çeşitli forumlarda dolaşmalarına gerek yok. Hem kendi ördüğüm hem de yakınlarımdan temin ederek fotoğraflarını çektiğim havlu kenarlarının en yenilerini makalenin altına ekledim.

Günümüzde bir çok genç kız çeyiz hazırlıkları yapıyor fakat hazırdan yana tercih kullanıyorlar. İşin kolayına kaçarsanız kötü ve gösterişsiz bir çeyize sahip olursunuz.

Bu yüzden el emeği göz nuru kendi çabalarınızla emek verdiğiniz çeyiz parçalarını kullanmalı ve ileride evlendiğiniz zaman uzun yıllar kullanabileceğiniz havlu, şif, dantel takımlarına sahip olmuş olursunuz.

Ney yazık ki hazır olarak satın alınan dantel takımları kalitesiz ip kullanıldığından dolayı çok çabuk eskiyor ve yıpranıyor. El emeği ile yapılanları ise ömürlük oluyor.

Özellikle internette yeni havlu kenarı bulmak neredeyse imkansız, her sene aynı modelleri ısıtıp ısıtıp önümüze koyuyorlar. Biz bugün sizlere yenilerini ve daha önce görmediğiniz örnekleri sunuyoruz.

Çeyizinizi görmeye gelenlerin övgülerine mazhar kalacaksınız. Bu nedenle çok uğraşmalı ve elinizden geldiğince en iyi havlu kenarlarını örmelisiniz.

Yukarıda belirttiğimiz gibi işin kolayına kaçmayın. Zor olan her zaman en iyi ve en güzel olandır. Bazen küçük ayrıntıları sorun eden genç kızlarımız oluyor ve çeyizi beğenilmediği zaman hayal kırıklığına uğrayabiliyor.

Bu yüzden kendinize güvenin, azim edin, yılmadan emek vererek çeyiziniz için en güzel havlu kenarlarını ve elişlerini örün.

Yazar: Baha Yıldırım

26 Yaşında Üniversite 4. sınıf öğrencisi En çok sevdiği şarkı Adaşının söylemiş olduğu Baha'dan '' kutupta yaz gibi'' Özledim Seni!

İlgini Çekebilir!

Bebeğe 6. Aydan Sonra Ne Verilir?

Bebeklerin bakımı nasıl önemli ise yemek düzenleri de o kadar önemlidir. Yetişkin olarak bizim yiyecek …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir