AnaSayfa / Ajandam / Zyxel müşteri hizmetleri telefon numarası bilgileri

Zyxel müşteri hizmetleri telefon numarası bilgileri

Zyxel modem müşteri hizmetleri numarası ile yaşadığınız sorunları çok kısa süre içerisinde çözebilirsiniz. Ürün hakkındaki tüm bilgiler çağrı merkezi tarafından size verilecektir. Güncel yazılımlar, yaşanan tüm problemleri teknik destek ekibine bildirerek sorununuzu çözüme kavuşturabilirsiniz.

Webin üzerinden tüm işlemleri yapabileceğiniz gibi aynı zamanda 7/24 günün her saati 444 1 150 telefon numarasını arayarak iletişime geçebilir, teknik destek ekibinden yardım alabilirsiniz.

Ayarlar, network sorunları ve bu tip arızalar için müşteri hizmetlerini aramadan evvel ürünün yanı başında olmanız, gerekli temel ayarları yapmanız, yaşamış olduğunuz sorunun daha kolay çözülmesini sağlayacaktır.

Zyxel kullanan bir çok insan özellikle Türktelekom’un 444 nolu hatlar ile ilgili yaptığı çalışmalardan dolayı müşteri hizmetleri ile iletişime geçmekte zorluk yaşıyorlar.

Bu sebepten dolayı 0212 314 1899 telefon numarasını arayarak çağrı merkezine anında ulaşabilirsiniz.

Teknik servise ürün göndermeden önce arıza kaydı oluşturmanız gerekiyor. 444 1 150’yi arayarak arıza kaydı açabilirsiniz.

Çağrı merkezi size kargo gönderi numarası verecektir. Anlaşmalı olan kargo firmasına ürününüzü verebilirsiniz.  Kargo firması ürünü evinizin kapısından alabilir yada siz direk, doğrudan şubeye götürebilirsiniz.

Bazen kargo firmaları belirli bölge ve köylerde adresten teslim alamayabiliyor. Bu gibi sorunlarda kendiniz bizzat ürünü şubeye götürmeniz gerekiyor.

Türkiye yükleme merkezi bağlantısını kullanarak Zyxel ürünlerine ait olan yazılımları, eski yeni fark etmeksizin güncelleyebilir, driverlarını indirebilirsiz. Ayrıca bu yükleme merkezinde kurulum sihirbazları, kullanım kavuzu ve teknik dökümanlar ayrıca bulunmaktadır.

Yazar: Baha Yıldırım

26 Yaşında Üniversite 4. sınıf öğrencisi En çok sevdiği şarkı Adaşının söylemiş olduğu Baha'dan '' kutupta yaz gibi'' Özledim Seni!

İlgini Çekebilir!

Turkcell Kalan Dakika Öğrenme Ve Sorgulama

Eğer hattınız Turkcell is eve kalan konuşma dakikalarınızı öğrenmek istiyorsanız bunu birkaç yoldan kısaca nasıl …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir